X-ROUND GOLD držák toaletního papíru s krytem, zlato mat XR732GB
X-ROUND GOLD držák toaletního papíru s krytem, zlato mat XR732GB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 140x155x80 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128301 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Příslušenství
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 257 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
INSIA držák toaletního papíru s krytem, chrom IS007
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
X-ROUND držák toaletního papíru, s krytem, chrom XR732
expedice do 7 dnů585 Kč
Při platbě předem pouze 544 Kč
FLORI držák toaletního papíru s krytem, černá mat RF007/15
expedice do 7 dnů1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
FLORI držák toaletního papíru s krytem, chrom RF007
expedice do 7 dnů1 084 Kč
Při platbě předem pouze 1 008 Kč

