X-ROUND GOLD držák ručníků 300x65mm, zlato mat XR400GB
X-ROUND GOLD držák ručníků 300x65mm, zlato mat XR400GB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR400GB |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 350x50x75 mm |
| Délka | 350 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127687 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 60x45cm, bílá OR060
expedice do 7 dnů4 919 Kč
Při platbě předem pouze 4 576 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, písková FG214
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč

