X-ROUND E dvojitý držák ručníků 800x120mm, chrom XR425
X-ROUND E dvojitý držák ručníků 800x120mm, chrom XR425
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 855x55x120 mm |
| Délka | 855 mm |
| Šířka | 855 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127977 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Podobné zboží
X-ROUND dvojitý držák ručníků 600x121mm, chrom XR401
expedice do 7 dnů1 316 Kč
Při platbě předem pouze 1 224 Kč
X-ROUND E dvojitý držák ručníků 600x110mm, chrom XR423
expedice do 7 dnů980 Kč
Při platbě předem pouze 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
X-ROUND BLACK držák ručníků 450x65mm, černá XR402B
expedice do 7 dnů1 049 Kč
Při platbě předem pouze 976 Kč
FLORI držák ručníků 600x70mm, černá mat RF009/15
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
FLORI držák ručníků 400x70mm, chrom RF010
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč

