X-ROUND držák toaletního papíru rezervní na 2 role, chrom XR707
X-ROUND držák toaletního papíru rezervní na 2 role, chrom XR707
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR707 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 54x315x65 mm |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 315 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128295 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Podobné zboží
X-ROUND držák toaletního papíru rezervní, chrom XR701
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND WHITE držák toaletního papíru rezervní, bílá XR701W
expedice do 7 dnů628 Kč
Při platbě předem pouze 584 Kč
X-ROUND GOLD držák toaletního papíru rezervní, zlato mat XR701GB
expedice do 7 dnů894 Kč
Při platbě předem pouze 832 Kč
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč

