X-ROUND držák kartáčků včetně sklenic, mléčné sklo, chrom XR900
X-ROUND držák kartáčků včetně sklenic, mléčné sklo, chrom XR900
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR900 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 190x95x125mm |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128400 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Podobné zboží
X-ROUND dvojitý držák skleniček, mléčné sklo, chrom XR902
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
SAMBA dvojitý držák skleniček, mléčné sklo, chrom SB105
expedice do 7 dnů321 Kč
Při platbě předem pouze 304 Kč

