X-ROUND COPPER mýdlenka, mléčné sklo, měď mat XR803PG
X-ROUND COPPER mýdlenka, mléčné sklo, měď mat XR803PG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x55x105 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4760 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122835 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | měď |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
57 646 Kč
Při platbě předem pouze 55 635 Kč
29 412 Kč
Při platbě předem pouze 28 386 Kč
45 761 Kč
Při platbě předem pouze 44 164 Kč
32 611 Kč
Při platbě předem pouze 31 474 Kč

