X-ROUND COPPER háček 30mm, měď mat XR212PG
X-ROUND COPPER háček 30mm, měď mat XR212PG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 16x16x30 mm |
| Průměr | 16 mm |
| Šířka | 16 mm |
| Výška | 16 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.0480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122811 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | měď |
Mohlo by Vás zajímat
11 702 Kč
Mexen Rox-3S L třístěnný posuvný sprchový kout 140 x 90 cm, průhledný, stříbrná metalíza - 8C2L-140-090-95-00-3S
expedice do 10 dnů16 588 Kč
5 651 Kč

