X-ROUND COPPER držák toaletního papíru rezervní, měď mat XR701PG
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru rezervní, měď mat XR701PG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x165x65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.2680 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122903 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | měď |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND WHITE držák toaletního papíru rezervní, bílá XR701W
expedice do 7 dnů628 Kč
Při platbě předem pouze 584 Kč
X-SQUARE držák toaletního papíru rezervní, chrom XQ704
expedice do 7 dnů568 Kč
Při platbě předem pouze 528 Kč
X-ROUND BLACK držák toaletního papíru rezervní, černá XR701B
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
LARISSA držák toaletního papíru rezervní, chrom WS018 56796
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč

