WOODY deska 700x28x360mm, masiv přírodní dub WD076-70
WOODY deska 700x28x360mm, masiv přírodní dub WD076-70
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD076-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 70x2,8x36 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 5.8790 kg |
| EAN | 8590913936388 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč

