WICHER krycí rozeta kulatá, pár, chrom 600.316.1
WICHER krycí rozeta kulatá, pár, chrom 600.316.1
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-600.316.1 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| EAN | 8590913979255 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
47 919 Kč
Při platbě předem pouze 46 248 Kč
67 570 Kč
Při platbě předem pouze 65 213 Kč
55 943 Kč
Při platbě předem pouze 53 991 Kč
29 412 Kč
Při platbě předem pouze 28 386 Kč

