WC štětka na postavení, nerez mat GA1311
WC štětka na postavení, nerez mat GA1311
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Aqualine |
| Adresa výrobce: | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail: | info@sapho.cz |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 130x350 mm |
| Průměr | 130 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913874468 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Podobné zboží
LONDON WC štětka na postavení, nerez lesk 2106400
expedice do 7 dnůSTONE WC štětka na postavení, béžová 22010411
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat

