WC sedátko k 13011.S a 13018.S, černá 5000AR047
WC sedátko k 13011.S a 13018.S, černá 5000AR047
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-5000AR047 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 37x44 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | MDF |
| Hmotnost / ks | 2.7740 kg |
| EAN | 5012799500178 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
Doporučujeme přikoupit
Závěsná WC mísa 370x340x700, nerez mat 13011.S
na objednávku32 929 Kč
Při platbě předem pouze 30 632 Kč
WC mísa závěsná 380x300x550 mm, nerez mat 13018.S
na objednávku22 695 Kč
Při platbě předem pouze 21 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Volně stojící rohová vana Mexen Mia levá 140 x 75 cm, bílá, chromový přepad - 52691407500L-01
expedice do 10 dnů17 017 Kč
Volně stojící rohová vana Mexen Silo, pravá, s drážkou, 170 x 80 cm, bílá, přepad růžové zlato - 52891708000P-60
expedice do 10 dnů20 664 Kč

