WC roztažitelné flexi dopojení, 275-550mm 159.325.0
WC roztažitelné flexi dopojení, 275-550mm 159.325.0
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-159.325.0 |
Dostupnost:
skladem
- Materiál: polypropylen
- Délka: 245-530 mm
- Zesílená stěna, zvýšená tvarová a tepelná odolnost
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 550 mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 100 mm |
| Hmotnost / ks | 0.5550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913889738 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
DEEP PLAIN čelní panel 110x36cm, pravý 83659
expedice do 7 dnů1 849 Kč
Při platbě předem pouze 1 742 Kč
50 379 Kč
Při platbě předem pouze 48 621 Kč
Volně stojící vana Mexen Giada 170 x 90 cm, lesklá bílá, černý přepad - 52741709000-70
expedice do 10 dnů23 667 Kč


