WAVE skříňka vysoká 40x140x20cm, levá/pravá, bílá WA250-3030
WAVE skříňka vysoká 40x140x20cm, levá/pravá, bílá WA250-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x140x20 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 16.4300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913832222 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Doporučujeme přikoupit
BLUM nábytkový závěs naložený, integr.tlumení, včetně krytek, černý onyx D-71B3550 53205
expedice do 7 dnů159 Kč
Při platbě předem pouze 151 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30387
expedice do 7 dnů331 Kč
Při platbě předem pouze 308 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30389
expedice do 7 dnů114 Kč
Při platbě předem pouze 106 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 573 Kč
Při platbě předem pouze 11 696 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
ESPACE skříňka 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat ESC230-3131
expedice do 7 dnů12 092 Kč
Při platbě předem pouze 11 248 Kč
RETRO skříňka vysoká 40x170x36cm, buk, pravá 1662
na objednávku25 963 Kč
Při platbě předem pouze 24 152 Kč


