WALDORF nádržka vysoká, černá mat 418031
WALDORF nádržka vysoká, černá mat 418031
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-418031 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 40x36x14 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 11.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777321774 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
na objednávku
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
WALDORF-RETRO trubka k nádržce, chrom 757390
expedice do 7 dnů6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
17 879 Kč
Při platbě předem pouze 16 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 775 Kč
RAV SLEZÁK VICTORIA Baterie umyvadlová stojánková s otočným ústím - výška 218 mm VI206.5/2
expedice do 7 dnů1 151 Kč
Při platbě předem pouze 1 067 Kč

