Výtoková hubice otevřená na okraj vany, šířka 145mm, kaskáda, chrom 5107
Výtoková hubice otevřená na okraj vany, šířka 145mm, kaskáda, chrom 5107
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5107 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 168 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 132 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Na okraj vany |
| Hmotnost / ks | 4.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831508 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
LATUS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1102-42
expedice do 7 dnůKAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KA42
expedice do 7 dnůMIXONA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MG042
expedice do 7 dnůPodobné zboží
Mohlo by Vás zajímat

