VIVA R MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá/siena
VIVA R MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá/siena
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72129M.42 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 180x75x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá/Modrá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078272 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | modrá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
13 235 Kč
Při platbě předem pouze 12 466 Kč
Mohlo by Vás zajímat
VIVA R asymetrická vana 175x80x47cm, ivory 78119.40
na objednávku15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 734 Kč
ANDRA L asymetrická vana 180x90x45cm, ivory 72872.40
na objednávku17 845 Kč
Při platbě předem pouze 16 808 Kč
ANDRA L asymetrická vana 180x90x45cm, černá mat 72872.21
na objednávku20 597 Kč
Při platbě předem pouze 19 400 Kč
TRIANGL R asymetrická vana 180x120x50cm, bílá 20611
expedice do 7 dnů19 169 Kč
Při platbě předem pouze 18 055 Kč


