VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57309
VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57309
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72129.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| EAN | 8590729078838 |
| Taric | 39221000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 55.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
35 449 Kč
Při platbě předem pouze 34 213 Kč
54 601 Kč
Při platbě předem pouze 52 697 Kč
53 569 Kč
Při platbě předem pouze 51 701 Kč
37 969 Kč
Při platbě předem pouze 36 644 Kč

