VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57307
VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57307
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72129.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 55.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078920 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
60 897 Kč
Při platbě předem pouze 58 772 Kč
100 955 Kč
Při platbě předem pouze 97 434 Kč
79 550 Kč
Při platbě předem pouze 76 775 Kč
55 418 Kč
Při platbě předem pouze 53 485 Kč

