VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Active Hydro, chrom 57304
VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Active Hydro, chrom 57304
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72129.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 49.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078890 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Lineární plastový žlab 850 mm, drops mat s odtokem D 50 a otočným sifonem CH PA 850 D 1
expedice do 7 dnů2 235 Kč
Podlahový linear. žlab 950 mm,spodní D40,harmony mat,nerez rámeček CH 950/S40 HN 1
expedice do 7 dnů3 019 Kč
Spádová lišta, levá, výška 10 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1510-L
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč

