VIVA R hydromasážní vana, 175x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57285
VIVA R hydromasážní vana, 175x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57285
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-78119.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 53.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078883 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
61 516 Kč
Při platbě předem pouze 59 370 Kč
39 096 Kč
Při platbě předem pouze 37 732 Kč
83 816 Kč
Při platbě předem pouze 80 892 Kč
61 258 Kč
Při platbě předem pouze 59 121 Kč

