VIVA R hydromasážní vana, 175x80x47cm, Attraction Hydro, chrom 57282
VIVA R hydromasážní vana, 175x80x47cm, Attraction Hydro, chrom 57282
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-78119.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 46.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078852 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
48 504 Kč
Při platbě předem pouze 46 812 Kč
77 796 Kč
Při platbě předem pouze 75 082 Kč
53 879 Kč
Při platbě předem pouze 51 999 Kč
61 258 Kč
Při platbě předem pouze 59 121 Kč

