VIVA O hydromasážní vana, 175x80x47cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57295
VIVA O hydromasážní vana, 175x80x47cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57295
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-79119.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Oválné |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 53.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079088 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
UNIVERSAL sedák na vanu, 80x25 cm, černá 73259
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
Podobné zboží
62 032 Kč
Při platbě předem pouze 59 868 Kč
61 301 Kč
Při platbě předem pouze 59 162 Kč

