VIVA L MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá/verde
VIVA L MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá/verde
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72099M.44 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 180x75x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá/Zelená |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078258 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | zelená |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
42 991 Kč
Při platbě předem pouze 41 492 Kč
42 991 Kč
Při platbě předem pouze 41 492 Kč
48 865 Kč
Při platbě předem pouze 47 161 Kč
VIVA L MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá/siena
na objednávku48 865 Kč
Při platbě předem pouze 47 161 Kč


