VIVA L MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá/agila
VIVA L MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá/agila
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72099M.43 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 180x75x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá/Hnědá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078241 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | hnědá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
13 235 Kč
Při platbě předem pouze 12 466 Kč
Mohlo by Vás zajímat
42 991 Kč
Při platbě předem pouze 41 492 Kč
VIVA L MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá/verde
na objednávku48 865 Kč
Při platbě předem pouze 47 161 Kč
40 893 Kč
Při platbě předem pouze 38 515 Kč
VIVA R MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá 72129M
expedice do 7 dnů35 561 Kč
Při platbě předem pouze 33 494 Kč


