VIVA L MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá/agila
VIVA L MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá/agila
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119M.43 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 170x75x60 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá/Hnědá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078333 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | hnědá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
13 235 Kč
Při platbě předem pouze 12 466 Kč
Mohlo by Vás zajímat
47 257 Kč
Při platbě předem pouze 45 608 Kč
VERSYS R asymetrická vana 170x84x70x47cm, bílá 70611
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 332 Kč
TIGRA L asymetrická vana 170x80x46cm, bílá 90111
expedice do 7 dnů10 879 Kč
Při platbě předem pouze 10 247 Kč
ASTRA WR asymetrická vana 165x90x48cm, bílá 31611
na objednávku11 343 Kč
Při platbě předem pouze 10 684 Kč


