VIVA L hydromasážní vana, 185x80x47cm, Active Hydro, chrom 57298
VIVA L hydromasážní vana, 185x80x47cm, Active Hydro, chrom 57298
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72099.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 49.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079163 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 869 Kč
Při platbě předem pouze 1 759 Kč
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
Rea ORBIT umyvadlová baterie vysoká, chrom REA-B2049
expedice do 12 dnů2 065 Kč
Při platbě předem pouze 1 982 Kč

