VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57277
VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57277
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 53.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079132 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
76 334 Kč
Při platbě předem pouze 73 671 Kč
48 753 Kč
Při platbě předem pouze 47 053 Kč
59 503 Kč
Při platbě předem pouze 57 428 Kč
45 107 Kč
Při platbě předem pouze 43 534 Kč

