VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Active Hydro-Air, chrom 57275
VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Active Hydro-Air, chrom 57275
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 53.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079286 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
61 258 Kč
Při platbě předem pouze 59 121 Kč
45 976 Kč
Při platbě předem pouze 44 372 Kč
58 368 Kč
Při platbě předem pouze 56 332 Kč
61 516 Kč
Při platbě předem pouze 59 370 Kč

