VIVA B hydromasážní vana, 185x80x47cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57313
VIVA B hydromasážní vana, 185x80x47cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57313
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71968.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 55.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079248 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
UNIVERSAL sedák na vanu, 80x25 cm, černá 73259
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda bílá, Attraction Hydro-Air, bílá 60825
na objednávku71 113 Kč
Při platbě předem pouze 68 633 Kč
43 490 Kč
Při platbě předem pouze 41 973 Kč
67 854 Kč
Při platbě předem pouze 65 487 Kč
37 702 Kč
Při platbě předem pouze 36 387 Kč

