VIENNA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz VO041BR
VIENNA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz VO041BR
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO041BR |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.1430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866654 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | bronz |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ANTEA držák sprchy s vyústěním, bronz 981R6 56441
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, bronz FLE10BR
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
expedice do 7 dnů3 600 Kč
Při platbě předem pouze 3 380 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom PY42
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
10 020 Kč
Při platbě předem pouze 9 409 Kč

