VERSI podomítková umyvadlová baterie, černá mat RV018/15
VERSI podomítková umyvadlová baterie, černá mat RV018/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 186 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987687 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FISA vanová zástěna 700x1500mm, černá mat, čiré sklo FS1072-B
expedice do 7 dnů3 100 Kč
Při platbě předem pouze 2 911 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, černá 895-070-000-00-70-70
expedice do 10 dnů2 659 Kč
2 115 Kč
Při platbě předem pouze 2 093 Kč

