VERSI podomítková umyvadlová baterie, bronz RV018/18
VERSI podomítková umyvadlová baterie, bronz RV018/18
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 186 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987694 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, bronz 9596
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
46 053 Kč
Při platbě předem pouze 44 447 Kč
58 678 Kč
Při platbě předem pouze 56 631 Kč
47 954 Kč
Při platbě předem pouze 46 281 Kč
87 023 Kč
Při platbě předem pouze 83 988 Kč

