VERSI podomítková sprchová/vanová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat RV052/15
VERSI podomítková sprchová/vanová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat RV052/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987885 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Nástěnná výtoková hubice, kulatá, 174mm, černá mat BO512 56093
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat/chrom UT045TBC
expedice do 7 dnů15 039 Kč
Při platbě předem pouze 14 122 Kč
17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
17 793 Kč
Při platbě předem pouze 16 552 Kč
17 535 Kč
Při platbě předem pouze 16 312 Kč

