VEGA umyvadlová skříňka 51,5x60x43,6cm, 2x zásuvka, bílá VG052
VEGA umyvadlová skříňka 51,5x60x43,6cm, 2x zásuvka, bílá VG052
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Aqualine |
| Adresa výrobce: | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail: | info@sapho.cz |
- Skříňka je dodávána s elegantními hranatými úchytkami v chromovém provedení.
- Možno instalovat s nožičkami, které je nutné objednat samostatně.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | VEGA I |
| Rozměr | 51,5x60x43,6 cm |
| Šířka | 515 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 436 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 22.8000 kg |
| EAN | 8590913918001 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
VEGA deska pod umyvadlo 52x45cm, dub platin 61205
na objednávkuVEGA deska pod umyvadlo 82,5x45cm, dub platin VG785
na objednávkuAqualine VEGA úchytka velká, rozteč 192mm, černá mat PR1215
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat


