HANDICAP vanové sedátko, bílá AE549
HANDICAP vanové sedátko, bílá AE549
- Nastavitelná šíře 73-88 cm.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 880x140x320 mm |
| Šířka | 880 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Závěsná |
| Nosnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913841590 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
1 426 Kč
Při platbě předem pouze 1 348 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
HANDICAP sedátko na vanu s madlem, bílá A0040101
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BAYONA dlažba Grey Pulido 120x120 (1,44m2) BAY022
na objednávku1 311 Kč
Při platbě předem pouze 1 242 Kč
LA RIVIERA obklad Rose 6,5x20 (EQ-3) (0,5m2) 25839
na objednávku1 405 Kč
Při platbě předem pouze 1 331 Kč


