Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka bronz 1711A
Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka bronz 1711A
- Průtok 34 l/min
- Krytka: bronz, průměr 120 mm
- Shora čistitelný odpadní systém
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Výška | 77 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729001355 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bronz |
Příslušenství
1 076 Kč
Při platbě předem pouze 1 018 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit

