Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka zlato
Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka zlato
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17911G |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Zlato |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | PVD |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729077725 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Jednodřezový ocelový dřez Mexen Trixo 370 x 440 mm, nerezová ocel HC - 6412371000-01HC
expedice do 10 dnů3 075 Kč
9 810 Kč
Při platbě předem pouze 9 156 Kč
Jednodřezový ocelový dřez Mexen Solix 650 x 450 mm, nerezová ocel - 6403651000-01
expedice do 10 dnů3 861 Kč

