UNICOLOR 20 obklad Pizarra mate 20x20 (1m2) R32
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | FABRESA |
|---|---|
| Série | UNICOLOR |
| Rozměr | 20x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 25 |
| Tloušťka | 6.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 13.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8429919017657 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 20 x 20 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
UNICOLOR 15 obklad Verde Alga brillo 15x15 (1m2) 469
na objednávku700 Kč
Při platbě předem pouze 663 Kč
UNICOLOR 15 obklad Rosa Palo brillo 15x15 (1m2) F57
na objednávku888 Kč
Při platbě předem pouze 841 Kč
UNICOLOR 15 obklad Rojo brillo 15x15 (1m2) Q90
na objednávku1 217 Kč
Při platbě předem pouze 1 153 Kč

