UNICOLOR 15 obklad Pistacho brillo 15x15 (1m2) E86
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | FABRESA |
|---|---|
| Série | UNICOLOR |
| Rozměr | 15x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 44 |
| Tloušťka | 6.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 10.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8429919006750 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 15 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
UNICOLOR 20 obklad Chocolate brillo 20x20 (1m2) R60
na objednávku888 Kč
Při platbě předem pouze 841 Kč
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Mate 15x15 (1m2) R69
na objednávku1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
UNICOLOR 20 obklad Pizarra mate 20x20 (1m2) R32
expedice do 7 dnů841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč

