UNICOLOR 15 obklad Coral Brillo 15x15 (1m2) E82UNI
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | FABRESA |
|---|---|
| Série | UNICOLOR |
| Rozměr | 15x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 44 |
| Tloušťka | 6.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 10.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8429919006637 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | červená |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 15 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
UNICOLOR 15 obklad Verde Mar brillo 15x15 (1m2) 462
na objednávku700 Kč
Při platbě předem pouze 663 Kč
UNICOLOR 15 obklad Negro mate 15x15 (1m2) R70
na objednávku1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč

