UNICOLOR 15 obklad Bahama Mate 15x15 (1m2) 495UNI
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | FABRESA |
|---|---|
| Série | UNICOLOR |
| Rozměr | 15x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 44 |
| Tloušťka | 6.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 10.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8429919002646 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 15 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
UNICOLOR 20 obklad Amarillo Limon brillo 20x20 (1m2) R23
na objednávku888 Kč
Při platbě předem pouze 841 Kč
UNICOLOR 20 obklad Amarillo Yema brillo 20x20 (1m2) F54
na objednávku888 Kč
Při platbě předem pouze 841 Kč

