Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-55mm, zlato mat UD52596P
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-55mm, zlato mat UD52596P
Vlastnosti
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-55 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960550 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Náhradní zátka Click Clack, 72 mm, chrom WE002S51
expedice do 7 dnů366 Kč
Při platbě předem pouze 340 Kč
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč

