Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-45mm, chrom 7532.310.5 56378
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-45mm, chrom 7532.310.5 56378
- Součástí je praktický košíček na zachytávání vlasů.
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-45 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3060 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952189710 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Bino, koupelnová skříňka, závěsná 325x495x330 mm, spodní, dub Arlington, 2 zásuvky CN624
na objednávku4 590 Kč
ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka vysoká 25x140x20cm, bílá 51125
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 862 Kč

