ULTRATAP tříprvková stojánková umyvadlová baterie, zlato mat UT017TG
ULTRATAP tříprvková stojánková umyvadlová baterie, zlato mat UT017TG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.1350 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989650 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
6 962 Kč
Při platbě předem pouze 6 537 Kč
7 027 Kč
Při platbě předem pouze 6 599 Kč

