ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT002T
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT002T
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 179 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0490 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989155 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat PY02/15
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
7 372 Kč
Při platbě předem pouze 6 922 Kč

