ULTRATAP sprchový sloup s pákovou baterií, černá mat UT139TB
ULTRATAP sprchový sloup s pákovou baterií, černá mat UT139TB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139TB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4750 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989575 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Mohlo by Vás zajímat
32 529 Kč
Při platbě předem pouze 30 546 Kč
26 560 Kč
Při platbě předem pouze 24 940 Kč
27 257 Kč
Při platbě předem pouze 25 595 Kč
ULTRAMIX sprchový sloup s pákovou baterií, chrom UT139
na objednávku18 852 Kč
Při platbě předem pouze 17 702 Kč

