ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/chrom UT043TBC
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/chrom UT043TBC
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043TBC |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1770 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990137 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Spádová lišta, levá, výška 10mm, délka 1200mm, nerez mat SPD1210-L
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Rea Přední lišta sprchové vaničky 130cm, zlatá REA-K4301
expedice do 12 dnů855 Kč
Při platbě předem pouze 821 Kč

