ULTRATAP dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT019T
ULTRATAP dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT019T
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019T |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9560 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989209 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
ULTRATAP tříprvková stojánková umyvadlová baterie, zlato mat UT017TG
expedice do 7 dnů13 391 Kč
Při platbě předem pouze 12 574 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč

