ULTRATAP čtyřprvková baterie na okraj vany, černá mat UT052TB
ULTRATAP čtyřprvková baterie na okraj vany, černá mat UT052TB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052TB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.4120 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913989452 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052V
na objednávku14 473 Kč
Při platbě předem pouze 13 591 Kč
13 201 Kč
Při platbě předem pouze 12 280 Kč
20 098 Kč
Při platbě předem pouze 18 873 Kč
18 309 Kč
Při platbě předem pouze 17 032 Kč

